A student shows a combo pictures of three dictators, Austrian born Hitler, Castro and Stalin with Viktor Orban Attila Kisbenedek/Getty Images

Nepodařená lživá kampaň maďarské vlády

NEW YORK – V říjnu rozeslala maďarská vláda všem čtyřem milionům domácností v zemi dotazník, v němž zjišťovala jejich názor na sedm tvrzení popisujících můj údajný plán zaplavit Evropu a zejména Maďarsko muslimskými migranty a uprchlíky. Vláda přišla se sedmi závěry odvozenými z toho, co sama označuje za „Sorosův plán“. Já jsem ovšem všechny do jednoho vyvrátil na základě svých publikovaných statí či naopak absence jakýchkoliv publikovaných statí, které by je mohly opodstatnit.

Nyní vláda zveřejnila údajné výsledky této „celonárodní konzultace“ o mém smyšleném plánu a tvrdí, že celá akce skončila nevídaným úspěchem. Ponechávám na maďarské veřejnosti, aby sama rozhodla, zda a do jaké míry je počet 2 301 463 účastníků (při 9,8 milionu obyvatel) nadnesený. Bylo by možné projít seznamy osob, které dotazník odevzdaly, a zkontrolovat, zda se skutečně plebiscitu zúčastnily. Já se však chci zaměřit na podstatu této kampaně.

Národní konzultace a zveřejnění výsledků jsou jen nejnovějšími prvky v masivní probíhající propagandistické kampani financované maďarskými daňovými poplatníky ve prospěch hluboce zkorumpované vlády, která se snaží odvést pozornost od vlastní neschopnosti naplnit legitimní touhy Maďarů, zejména v oblasti školství a zdravotnictví. Kampaň započala v létě zaplavením veřejných prostor plakáty s detailem mého šklebícího se obličeje a se slovy „Nedopusťte, aby se Soros smál naposled“.

https://prosyn.org/k8ilPrqcs