Mall in United Arab Emirates

Budoucnost štěstí, tolerance a mládeže

DUBAJ – V posledních dvou týdnech jsem slyšel a četl mnoho otázek, komentářů a mediálních výstupů o nedávných změnách ve vládě Spojených arabských emirátů. Všichni chtějí vědět, proč jsme zřídili ministerstvo štěstí, tolerance a budoucnosti a proč jsme ministryní mládeže jmenovali ženu ve věku 22 let.

Tyto změny odrážejí, co nás naučily události uplynulých pěti let v našem regionu. Především jsme zjistili, že nereagovat účinně na aspirace mladých lidí, kteří představují víc než polovinu populace arabských zemí, je jako plavat proti proudu. Bez energie a optimismu mladých se společnosti nemohou rozvíjet a růst; jsou vlastně odsouzeny k úpadku.

Když vlády opovrhují svou mládeží a stojí jí v cestě za lepším životem, zabouchnou dveře před nosem celé společnosti. Nezapomínáme, že původ napětí v našem regionu, události přezdívané „Arabské jaro,“ vycházely právě z nedostatku příležitostí, jež mladí lidé potřebují, aby uskutečnili své sny a ambice.

To continue reading, please log in or enter your email address.

Registration is quick and easy and requires only your email address. If you already have an account with us, please log in. Or subscribe now for unlimited access.

required

Log in

http://prosyn.org/dcHShIu/cs;