Poslouchejte mě!

SAN FRANCISCO – Minulý týden jsem do 140 znaků na Twitteru napsala posudek na hotel: „Galleria Park Hotel SF odmítá stížnost na hluk od nezkušeného hosta: ‚Příště žádejte pokoj do vnitrobloku, ne jen tichý pokoj.‘“

Byla jsem otrávená, protože pracovníci hotelu mě neposlouchali, když jsem žádala tichý pokoj – a ani když jsem si později stěžovala. Místo aby své zaměstnance naučili naslouchat, řekli mi, že prý jsem nevznesla správný požadavek. Vedení hotelu mi zřejmě nenaslouchalo ani později skrze Twitter.

Samozřejmě, naslouchat zákazníkům bývalo dřív složité; jako firma jste nemohli mít všude svého člověka, který by sbíral náhodné komentáře, a jen málo zákazníků si dalo tu práci, aby napsali skutečný dopis – ať pozitivní, či negativní. Společnosti se zákaznickými službami jako aerolinie mohly od zaměstnanců žádat, aby ohlasy klientů shromažďovali, ale bylo to nesmírně komplikované.

To continue reading, please log in or enter your email address.

Registration is quick and easy and requires only your email address. If you already have an account with us, please log in. Or subscribe now for unlimited access.

required

Log in

http://prosyn.org/EXzi7jV/cs;