Globální varování

Znáte to, jak vám doporučují, abyste dávali dětem organické potraviny, protože pesticidy způsobují rakovinu? Technicky vzato je pravda, že mezi těmito chemickými látkami a touto chorobou existuje spojitost, avšak riziko je v kterékoliv dobře regulované zemi nepatrné.

Existuje však další hrozba, o které se příliš nehovoří. Jedním z nejlepších způsobů, jak se vyhnout rakovině, je jíst hodně ovoce a zeleniny. Organické potraviny jsou o 10 až 20% dražší než běžné výrobky, takže jich většina z nás po přechodu na organickou stravu přirozeně nakupuje méně.

Pokud však po přechodu na dražší organické výrobky snížíte dítěti přísun ovoce a zeleniny o pouhé 0,03 gramy denně (což je ekvivalent půl zrnka rýže), pak celkové riziko rakoviny neklesne, nýbrž vzroste. Vynechte po přechodu na organickou stravu jediné jablko za dvacet let a vaše dítě na tom bude hůře.

To continue reading, please log in or enter your email address.

Registration is quick and easy and requires only your email address. If you already have an account with us, please log in. Or subscribe now for unlimited access.

required

Log in

http://prosyn.org/hWCgBaS/cs;